SK

Lorgar sa stal oficiálnym sponzorom CEE Champions 2023 – edícia Streamers, e-športový turnaj CS2

Sme nadšení, že môžeme oznámiť oficiálny sponzoring turnaja CEE Champions 2023 CS2. Toto podujatie organizuje eSuba, vplyvná značka e-športu v Českej republike a na Slovensku, so silným uznaním v celej Európe.

Turnaj CEE Champions 2023 sľubuje, že bude tvrdou konkurenciou s najlepšími e-športovými talentmi z celej strednej a východnej Európy. Tím REDY bude reprezentovať Slovensko a bude súťažiť s tímami z Českej republiky, Maďarska, Rumunska, Bulharska a Ukrajiny o prizepool v hodnote 15 000 USD. Turnaj začína draftovou fázou od začiatku novembra, nasleduje tréningová fáza a nakoniec vyvrcholí v hlavnej fáze od 3. decembra do 6. decembra.

Súťažiace tímy:

  • Slovensko: Tím REDY
  • Česká republika: Tím ITSTEREZ
  • Bulharsko: Tím NIKU
  • Maďarsko: Tím PIERCE
  • Rumunsko: Tím JAXITV
  • Ukrajina: Tím SLAXER

Pozývame všetkých slovenských e-športových nadšencov, aby fandili tímu REDY v snahe priniesť domov šampionát! Ukážte svoju podporu a staňte sa súčasťou vzrušujúceho zážitku, ktorý môže ponúknuť iba Turnaj majstrov CEE.

Popri tomto napínavom turnaji je Lorgar nadšený, že môže predstaviť “Veľkú Lorgar Giveaway”, jedinečnú príležitosť na získanie množstva úžasných výhier, vrátane špičkového herného vybavenia Lorgar spolu s desiatkami cien od ďalších partnerov v celkovej hodnote 15 000 dolárov.

Sponzorstvo spoločnosti Lorgar je dôkazom jej oddaného záväzku voči hernej komunite a najmä komunite CS2. Značka bude pokračovať v podpore vzrušujúcich podujatí na oslavu a vyzdvihnutie talentu a vášne v e-športovej aréne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ
PRIDAJ SA KU KMEŇU LORGAR

Užite si hranie svojich obľúbených hier pomocou vysokokvalitného vybavenia. Streamujte svoje hry a nahrávajte videá pomocou špičkových multimediálnych zariadení. Rozprávajte sa so svojimi spoluhráčmi a priateľmi, nahrávajte podcasty s najlepšou kvalitou zvuku.

Kde kúpiť Lorgar vo vašej krajine >>>

Získajte extra benefit

Zaregistrujte sa ešte dnes