SK

Slovenský tím si zabezpečil miesto v prvej trojke na CEE Champions: Streamers Edition 2023

Veľké finále CEE Champions: Streamers Edition 2023 sa skončilo 6. decembra 2023, čím sa ukončila intenzívna súťaž, ktorá sa začala 25. októbra 2023. Podujatie predstavilo tímy z Bulharska, Českej republiky, Slovenska, Ukrajiny, Maďarska a Rumunska, ktoré predviedli svoje herné zručnosti.

REDY zo Slovenska sa skvele ukázal na šampionáte, po skupinovej fáze prišiel na 3. miesto, ale v semifinále prehral v boji s SLAXERom z Ukrajiny. Napriek tomu v finále REDY porazil JAXIho z Rumunska a získal 3. miesto na šampionáte, čím si vyslúžil zaslúženú cenu 2 000 dolárov.

Tím NIKU z Bulharska sa stal šampiónom turnaja a získal impozantnú cenu 10 000 dolárov. SLAXER, reprezentujúci Ukrajinu, si zabezpečil 2. miesto na turnaji, predviedol svoje herné schopnosti a získal cenu 3 000 dolárov. JAXI skončil na 4. mieste a tímy ITSTEREZ z Českej republiky a PIERCE z Maďarska sa nedostali z kvalifikácie.

Konečné výsledky:

  1. miesto + 10 000 dolárov + 15 000 dolárov Komunitná cena – Bulharsko
  2. miesto + 3 000 dolárov – Ukrajina
  3. miesto + 2 000 dolárov – Slovensko
  4. miesto – Rumunsko
  5. miesto – Česká republika
  6. miesto – Maďarsko

Súťaž bola intenzívna, zdôrazňujúca odhodlanie a odvahu hráčov počas celého turnaja. CEE Champions: Streamers Edition prilákala významnú pozornosť herných nadšencov na celom svete, pričom tisícky divákov sledovali vzrušujúci finálový zápas.

Okrem vzrušujúcej hry Lorgar oznámil fantastické odmeny, poskytujúc účastníkom šancu vyhrať neuveriteľné ceny, vrátane špičkových herných periférií a dokonca herných stoličiek. Celková hodnota zariadení od Lorgar a iných partnerov dosiahla 15 000 dolárov, čo ponúka hráčom jedinečnú príležitosť vylepšiť svoje súpravy najmodernejším vybavením.

Tombola je stále aktívna a výsledky budú oznámené 23. decembra 2023 o 23:59. Fanúšikovia z víťaznej krajiny majú stále čas navštíviť webovú stránku, splniť úlohy a zvýšiť svoje šance na výhru skvelých cien od Lorgar a partnerov.

Lorgar zostáva zaviazaný podporovať hernú komunitu a bude naďalej sponzorovať vzrušujúce udalosti ako CEE Champions: Streamers Edition 2023, aby predstavil a oslávil výnimočný talent a vášeň v hernom svete.

Vďaka všetkým, ktorí sledovali turnaj a tešíme sa na vás nabudúce!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ
PRIDAJ SA KU KMEŇU LORGAR

Užite si hranie svojich obľúbených hier pomocou vysokokvalitného vybavenia. Streamujte svoje hry a nahrávajte videá pomocou špičkových multimediálnych zariadení. Rozprávajte sa so svojimi spoluhráčmi a priateľmi, nahrávajte podcasty s najlepšou kvalitou zvuku.

Kde kúpiť Lorgar vo vašej krajine >>>

Získajte extra benefit

Zaregistrujte sa ešte dnes